O Tobie

O Tobie

Latem pływasz na kajcie, zimą szalejesz na snowboardzie. Potrzebujesz silnego ciała, które cię nie zawiedzie. Lubisz widzieć szybkie efekty swoich działań, stale się rozwijasz. Szukasz treningu, który utrzyma cię w doskonałej formie.

Nie jesteś typem sportmenki, ale dbanie o siebie i czas przeznaczony tylko dla siebie jest dla ciebie ważny. Wybierasz ćwiczenia, po których czujesz całe ciało. Kochasz wysiłek, bo po nim przychodzi przyjemne odprężenie, poczucie satysfakcji i siły. Lubisz dobrze wyglądać.

Electric chair

Zmagasz się z dolegliwościami bólowymi, straciłaś dawną formę i sprawność. Duuużo siedzisz. Schylanie przychodzi z trudnością, marzysz o tym, by ruch znowu stał się swobodny, a ty wskoczysz na swój ulubiony rower i popędzisz w siną dal.

A może jesteś jeszcze kimś innym? Świeżo upieczoną mamą, która pragnie odzyskać siły sprzed ciąży albo… pracownikiem korporacji spędzającym czas pomiędzy biurkiem, kanapą a fotelem samochodowym. To nie ma znaczenia. Pilates jest dla wszystkich, bez względu na wiek. Wszystkich, którzy poczują, że czas na zmianę.